S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Статус головних уборів у моді

  

sljapaСтатус головних уборів у моді зростає. Головний убір, безперечно, займає провідне місце серед різних доповнень. Він завершує туалет, від його загального вигляду, форми, матеріалу, кольору, оздоблення та прикрас залежить ансамбль одягу в цілому. Образ обов’язково повинен бути відточеним і завершеним, кожна деталь підібрана зі смаком і знанням останніх модних віянь.

Головний убір – важлива складова верхнього одягу восени і взимку, який повинен відповідати стилю і напрямку моди. Головний убір, як й інші елементи образу, важливо правильно поєднувати з верхнім одягом. Також слід пам’ятати про особливості форми особи і кольору шкіри. Маленька, вузька шапочка на круглому обличчі виглядає комічно і неприродно. У той час як для видовженого обличчя це оптимальний фасон. Приховати надмірно широкі вилиці допоможуть шапки-«вушанки». Єдина форма обличчя, для якої немає ніяких обмежень, — овальна.

При виборі головного убору за кольоровою гамою важливу роль відіграє колір шкіри. Для світлих відтінків шкіри краще вибирати головні убори в темній кольоровій гамі. Відповідно смаглявим і темношкірим відмінно підійдуть головні убори світлі або в пастельній гамі.

Найпростіший варіант – це головні убори, виконані в одному кольорі. Їх легко можна поєднувати з будь-яким стилем верхнього одягу.

Важливо пам'ятати: колір та фасон головного убору повинні відповідати вбранню та місцю, де його збираються носити. Фетрового капелюха, зазвичай, одягають із солідним пальто, кепка не гармонує з костюмом; шкіряний капелюх чи головний убір з невеликими полями носять з плащем, а не зі спортивною курткою.