S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Терміни реалізації. Органолептичні методи визначення якості туалетного мила

 

Туалетне мило повинно зберігатися в сухих, закритих, добре провітрюваних приміщеннях (на складах –  активне вентилювання) при температурі не нижче -5°С і відносної вологості повітря не вище 75 %. При зберіганні ящики з милом необхідно вкладати в штабелі висотою не більш 2 м. Між рядами залишатипроходи для циркуляції повітря. Гарантійний строк зберігання встановлює виготовлювач.

Туалетне мило слід виробляти із високоякісної сировини згідно з розробленою та затвердженою у встановленому порядку рецептурою. Воно повинно мати: приємний запах, естетичність, колір, зручну для використання форму, легко розчинятися в холодній воді, легко пінитися та відмивати зі шкіри забруднення без особливих фізичних зусиль, таким чином мати високу мийну здатність; не подразнювати шкіру, зберігати форму, зовнішній вигляд та запах при тривалому використанні, не розшаровуватись у вологому середовищі, не давати тріщин при висиханні. Такими властивостями повинні володіти лікувально-профілактичні, дезінфікуючі, дезодоруючі мила.

Органолептичні властивості мила оцінюють за зовнішнім виглядом, формою, кольором, запахом й консистенцією. Не допускаються на поверхні мила тріщини, смуги, випоти (рідка фаза), плями, нечіткий штамп фірми-виробника або малюнка. Запах має бути приємним, без різких сторонніх домішок. Небажане зберігання й транспортування мила при негативних температурах, оскільки після цього на його поверхні можуть з'явитися тріщини й різний відтінок барвника.