S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Побутові пилососи

 

Побутові пилососи загального призначення бувають двох типів: для сухого прибирання (мішковий або колбовий) та вологого прибирання (миючі або з аквафільтром).

Пилососи для сухого прибирання прибирають дерев'яну підлогу, ковролін, килими, меблі, одяг.

Миючі пилососи можуть здійснювати вологе та сухе прибирання, розбризкувати воду і всмоктувати її. Більшість можуть зібрати розлиту на підлозі рідину. Ідеально підходять для миття килимів, чищення м’яких меблів, для генерального прибирання будинку, миття кахлю, каменю. Перевагами таких пилососів є миття підлоги та вікон, можливість дезодорування та ароматизації приміщення, прибирання великого сміття, чищення помпи раковини або ванни. У миючих пилососів ефективність прибирання вища, ніж у пилососів із сухим прибиранням.

Зручність використання пилососу залежить від конструкції пилозбірника. У пилососах для сухого прибирання може бути кілька типів пилозбірників: одноразові паперові мішки, багаторазові тканинні мішки або пластиковий контейнер.

Мабуть, найважливішим оснащенням пилососу є кількість і типи фільтрів у ньому. У сучасних пилососах при поєднанні водяної і механічної очистки забезпечується уловлювання 99,98 % частинок пилу розміром від 0,3 мікрона.

 

                        pulosos 2                 pulosos 3ї

   пилосос самсунг 

Багато пилососів, крім традиційних насадок, оснащені додатковим приладдям та електронними функціями. Системи управління пилососом можуть бути механічними, електронними або комбінованими, при цьому «пульти управління» можуть розташовуватися як на поверхні пилосмоса, так і на ручці телескопічної труби.

Для того, щоб утриматись на ринку, фірми змушені уважно стежити за кон'юнктурою. Деякі нові моделі пилососів працюють в усіх існуючих режимах: сухого та вологого прибирання, парогенератора, «хімчистки», а також у комбінації декількох режимів.