S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Вимоги до якості, індексація годинників

 

Кожен годинник, що поступив у продаж, перевіряється за показниками якості. Основні експлуатаційні показники: зовнішній вигляд, узгодженість роботи стрілок, працездатність механізму заведення і переведення стрілок, точність ходу (добовий хід).

Контроль якості починається з перевірки комплектності та зовнішнього вигляду (рівномірність захисного декоративного покриття, чіткість знаків на циферблаті, наявність подряпин, ум’ятин та інших дефектів). Зовнішній вигляд годинника повинен відповідати зразкам-еталонам.

Далі перевіряється міцність закріплення механізму та вушок, щільність посадки стрілок, їх узгодженість та плавність переведення.

Годинниковастрілка при переході хвилинної стрілки через 12-годинну позначку не повинна відхилятися від неї на відстань, що перевищує половину хвилинної поділки. Переводити стрілки необхідно плавно, без зривів і зачеплень. Скло годинників не повинно мати вад, які б ускладнювали підрахунок показників часу або погіршували зовнішній вигляд годинників.

Перевіряють механізм заведення (наявність заїдань та зривів), візуально або за допомогою спеціального приладу оцінюють точність ходу годинника.

Відповідно до стандарту наручні та кишенькові годинники повинні бути упаковані в індивідуальні футляри, а настільні, настінні та будильники – у коробки. У коробки та футляри вкладають паспорт годинника. Годинники на ґатунки не поділяють, на них встановлені гарантійні терміни.

Індексація годинників. Позначення годинників містить назву і шифр годинників у вигляді дробу, в чисельнику якого чотирьох-, п’яти- або шестизначний (для годинників з калібром більше 99) шифр механізму, а у знаменнику – шестизначний або семизначний шифр зовнішнього оформлення.

indekcaziy hodunukiv