S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Умови зберігання, правила продажу товарів для фізичної культури, спорту, туризму, полювання та рибної ловлі

 

При зберіганні товари для фізичної культури, спорту, туризму розміщують на відстані не менше 0,25 м від стін і підлоги, 0,5 м - від джерел електричного освітлення, 1 м - від приладів опалення. Проходи між штабелями повинні бути не менше 0,7 м. Названі товари зберігають у сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, ізольованих від місць зберігання кислот та лугів, при температурі + 150 С і відносній вологості повітря не більше 60-70%. Для кращого зберігання якості товарів їх необхідно тримати у фабричній упаковці.

При зберіганні товарів для фізичної культури, спорту, туризму необхідно дотримуватися таких правил:

– великогабаритні вироби (жердини для лазіння, стрибків з драбини для лазіння, списи для метання тощо) необхідно розміщувати в горизонтальному положенні з упором на декілька точок;

– лижі розміщують вертикально в ящиках-гніздах, зв’язані попарно з розпірками посередині, носками догори;

– лижні палки зберігають вертикально в ящиках-гніздах кільцями догори;

– вудочки риболовні та вудлища – у вертикальному положенні стовщеним кінцем донизу;

– тенісні ракетки в розпакованому вигляді встановлюють на спеціальних латах у вертикальному положенні з упором основи обода на лати;

– тенісні ракетки із струнами необхідно затиснути в преси;

– гімнастичні коні, козли, столи, містки для стрибків встановлюються в один ряд;

– човни, байдарки розміщують у тесових решітчастих ящиках із стапелями;

– хокейні ключки, зв’язані в пачки, зберігають на підтоварниках або полицях, укладають їх на бокових поверхнях пачок: перший ряд крюками до себе, другий – крюками від себе;

– чавунні ядра для штовхання та литі диски для метання тримають у спеціальних ящиках, розділених на гнізда;

– велосипеди, мопеди – у ящиках-решітках;

– спортивні сітки (волейбольні, для бадмінтону, баскетболу, футболу, тенісу), канати для лазіння та перетягування, троси для підвішування гімнастичних кілець, упаковані в тюки, зберігають у штабелях на підтоварниках;

– захисну амуніцію для хокею та фехтування, щитки футбольні, туристські палатки, індивідуальні чохли, гімнастичні та борцівські мати, спальні мішки, гумові вироби (м’ячі, камери, покришки для велосипедів тощо) викладають на стелажі або підтоварники;

– опудала для борців та боксерські мішки розміщують вертикально.

При зберіганні товарів для фізичної культури, спорту, туризму необхідно дотримуватись вимог, передбачених попереджувальними знаками, зображеними на упаковці.

Зберігання зброї і боєприпасів повинне проводитися відповідно до інструкції зі зберігання вибухових речовин. Боєприпаси слід зберігати тільки в ящиках. Спільне зберігання пороху, капсулів і споряджених патронів заборонене. При роботі з мисливськими боєприпасами слід дотримуватися максимальної обережності: не можна кидати, кантувати й ударяти ящики з боєприпасами, не використовувати заряджені патрони для демонстрації обігу зі зброєю.

Рибальські товари зберігають у сухому опалювальному приміщенні при температурі 15 – 20 градусів С й відносній вологості повітря 55-60 %. Слід оберігати від впливу прямих сонячних променів та опалювальних приладів вудлища із клеєного бамбука. Блешні металеві повинні бути загорнені в промаслений папір. Вершинки вудлищ зв’язують по 100 шт. та обшивають мішковиною. Вудлища зберігають у вертикальному положенні стовщеним кінцем униз.

При продажу товарів для фізичної культури, спорту, туризму в присутності покупця необхідно перевірити їх якість, комплектність, наявність технічного паспорта, інструкції з експлуатації, гарантійних талонів.

Правила продажу товарів для фізичної культури, спорту, туризму визначають особливості продажу товарів для спорту та відпочинку: інвентар для спортивних ігор, легкої і важкої атлетики, гімнастики, боксу і боротьби, фехтування, лижного та ковзанярського спорту, туризму, альпінізму, водного спорту; мисливських та рибальських товарів; велосипедів (далі – товари для фізичної культури, спорту, туризму).

Продаж одягу та взуття для фізичної культури, спорту, туризму здійснюється згідно з особливостями продажу швейних, трикотажних товарів та взуття.

При прийманні товарів для фізичної культури, спорту, туризму перевіряється цілісність упаковки, наявність та правильність заповнення супровідних документів, заводських пломб, повнота комплектації, збереження товарного вигляду, наявність інструкцій, технічних паспортів, гарантійних талонів, іншої документації.

Товари для фізичної культури, спорту, туризму розміщують у торговельному (демонстраційному) залі по групах за призначенням: інвентар і приладдя для гімнастики, легкої та важкої атлетики, спортивних поєдинків, водного та зимових видів спорту, спортивних ігор, туризму та альпінізму, мисливські та рибальські товари, велосипеди тощо.

Суб’єкт господарювання повинен забезпечити зручні умови для ознайомлення і вибору товарів, перевірки їх якості, складання і дрібного ремонту.

Для демонстрації товарів для фізичної культури, спорту, туризму в торговельному (демонстраційному) залі використовують пристінні та острівні гірки, стенди, кронштейни, обертові стінки, підставки-тримачі, подіуми, пристінні шафи, перфоровані щити тощо.

Великогабаритні товари (велосипеди, човни, байдарки тощо) викладають на спеціально відведених місцях із використанням підставок-тримачів.

Довгомірні предмети (вудочки рибальські та вудлища, лижі, палки до них тощо) виставляють у пристінних стійках з гніздами для підтримування стійкого вертикального положення цих товарів.

Предмети для спортивних ігор (тенісні м’ячі і ракетки, покришки і гумові камери, сітки тощо) викладають у вітринах та пристінних шафах або закріплюють на перфорованих щитках.

Дрібні спортивні товари (запасні частини до велосипедів, кульки для настільного тенісу, лижні кріплення, гачки рибальські, блешні, поплавки, волосінь тощо) викладають у касетах-чарунках або закріплюють на полках пристінних шаф.

Зразки товарів повинні мати короткі анотації, які містять основні характеристики виробів.