S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Правила продажу швейних виробів

   

    

Швейні товари (одяг, білизна, головні убори) до подачі в торговельну залу чи інше місце продажу мають пройти передпродажну підготовку, що включає розпакування, сортування і огляд товару, перевірку якості товару (за зовнішніми ознаками), а за необхідністю чистку, прасування.

Запропоновані на продаж товари мають бути представлені у торговельній залі згрупованими за сезонним призначенням, видами, моделями, розмірами, ростом та розмірними показниками.

З урахуванням особливостей застосовуваної форми торгівлі у торговельній залі можуть бути виставлені зразки запропонованих на продаж товарів, які покупцю дають можливість вибору необхідного йому товару.

Швейні товари, головні убори повинні мати ярлики: з маркуванням на виробі та технічними вимогами щодо експлуатації та пакування.

На ярликах та маркуванню вказуються найменування, артикул, ціна, розмір (для одягу, білизни та інших швейних товарів, головних уборів) і зріст (для одягу та білизни).

Продавець зобов'язаний надати покупцю швейних товарів та головних уборів умови для їхньої примірки.

Під час продажу швейних товарів, головних уборів покупцю видається касовий чек.

Споживач має право обміняти швейні товари належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, фасоном, кольором, розміром протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі, за наявністю чека.