S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Правила продажу трикотажних виробів

 

Під час продажу трикотажних товарів продавець доводить до відома покупця інформацію про підтвердження відповідності товарів встановленим вимогам шляхом маркування їх в установленому порядку знаком відповідності і ознайомлення споживача за його вимогою з одним із наступних документів:

- сертифікат або декларація про відповідність;

- копія сертифікату, завірена утримувачем оригіналу сертифікату, нотаріусом або органом по сертифікації товарів, що видав сертифікат;

- товарно-супровідні документи, оформлені виробником або постачальником (продавцем).

Магазин або інше підприємство роздрібної торгівлі повинні надати споживачу інформацію про послуги, що надаються, цінах на них і умовах їх надання, а також про вживані форми обслуговування під час продажу товарів (за попередніми замовленнями тощо).

Покупцю повинна бути надана можливість самостійно або за допомогою продавця ознайомитися з необхідними товарами. Він має право оглянути пропонований товар, зажадати проведення в його присутності перевірки властивостей, якщо це не суперечить правилам, прийнятим у роздрібній торгівлі.

Покупець має право протягом 14 днів з моменту продажу йому трикотажного товару належної якості, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем, обміняти в місці покупки та інших місцях, оголошених продавцем, куплений товар на аналогічний іншого розміру, фасону, забарвлення, зробивши, у разі різниці в ціні, необхідний перерахунок з продавцем.

Якщо у продавця відсутній необхідний для обміну товар, покупець має право повернути придбаний товар і одержати сплачену за нього грошову суму або обміняти його на аналогічний при першому надходженні відповідного товару в продаж. Ці вимоги підлягають задоволенню за умови, що товар не був у вживанні, збережено його товарний вигляд, споживацькі властивості, ярлики, а також є доказ придбання товару в даного продавця. Це правило не розповсюджується на товари, що не підлягають обміну і включені у відповідний перелік, затверджений Урядом.

Покупець, якому проданий товар неналежної якості, якщо його недоліки не були обумовлені продавцем, має право за своїм вибором зажадати від продавця:

- заміни на товар аналогічної марки (моделі, артикулу);

- заміни на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахунком купівельної ціни.

Одночасно покупець має право зажадати також повне відшкодування збитків, заподіяних йому внаслідок продажу товару неналежної якості.