S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Лицювальні та оздоблювальні матеріали

 

 luzyvalni ozdoblyvalni 

 

Лицювальні та оздоблювальні матеріали застосовують для захисту стін, стелі та перегородок від зволоження, надання гарного зовнішнього вигляду приміщенням, окремим предметам. Вони повинні мати правильну форму, точні розміри, високі водо- та світлостійкість, а деякі – міцність та морозостійкість. На лицьовому боці не допускаються тріщини, відколи та інші дефекти, що погіршують зовнішній вигляд і основні властивості.

 

 

 

 zovnisne jbluzyvanny

Цегла й камені лицьові є оздоблювальними й конструктивними несучими елементами, призначені для мурування та одночасного облицювання зовнішніх стін будівель і споруд.

Для офактурення поверхні лицьової цегли та каменів використовують ангобування, глазурування і торкретування кольоровою крихтою. Облицювання стін будівель із керамічної цегли та каменів лицьовими виробами – найефективніший вид оздоблення, оскільки воно виконується одночасно з рядовою кладкою, а лицьові вироби, крім декоративних функцій, виконують і конструктивні функції стіни.

 bnutrisne obluzyvanny 

Керамічні плитки для внутрішнього облицювання використовуються для облицювання стін і покриття підлоги. Ці вироби експлуатуються всередині приміщення, тому вимоги щодо морозостійкості до них не ставляться. Стіни, облицьовані керамічною плиткою, стійкі до вологого й агресивного середовища, відповідають естетичним і санітарно-гігієнічним вимогам.

Для облицювання стін застосовують майолікові (одержувані із сировинної суміші каоліну, польового шпату, кварцового піску) і фаянсові (одержувані з вогнетривких глин із додаванням кварцового піску та плавнів із наступним глазуруванням) плитки. 

Кольорове листове скло – це листи головним чином бронзового кольору зі світлопропусканням 1,5 – 2 %. Фарбування поверхні скла здійснюється електрохімічним способом. Кольорове скло має в основному декоративне призначення і застосовується для скління вікон, дверей та виготовлення вітражів.

Скломармур (марбліт) – це виріб із кольорового глушеного скла, що має мармуроподібне забарвлення, полірований лицьовий та рифлений тильний бік. Призначений для декоративного захисного облицювання стін будинків, покриття підлоги, оформлення інтер'єрів, антикорозійного захисту будівельних конструкцій.

Лицювальна полістирольна плитка – це квадрати або прямокутники товщиною 1,25-1,5 мм з гладкою й рельєфною поверхнею, які одержують методом лиття під дією тиску. До складу композиції входять: полімер, наповнювач (тальк, каолін), пігмент. До переваг даного полімеру слід віднести гігієнічність, водостійкість і хімічну стійкість, а також різноманітний декоративний вигляд.

Застосовують для лицювальних робіт торговельних і санітарно-технічних приміщень.

spaleru

 

Оздоблювальні полістирольні плитки (дістали назву «поліформ»). Одержують шляхом спінювання полістирольної маси з наступним швидким охолодженням. Товщина панелей 8-10 мм. Використовують для внутрішнього облицювання стель, стін та інших елементів інтер'єра.

Оздоблювальні матеріали призначені для завершального викінчення стін, перегородок, стелі приміщень із нормальною відносною вологістю повітря. У цю групу будівельних матеріалів включають шпалери, лінкрусти, шаруваті пластики, ДСП та ДВП.