S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Товари культурно-побутового призначення

 

До основних видів культурно-побутових товарів відносять шкільно-письмові та канцелярські товари, іграшки, товари для спорту і туризму, риболовні товари, музичні товари, годинники, побутову радіоелектронну апаратуру, фото- і кінотовари.

(Детальніше: тема № 13 електронного підручника для продавців непродовольчих товарів 3 розряду)

 

Серед шкільно-письмових та канцелярських товарів розрізняють папір; картон; приладдя для письма, малювання і креслення; товари для обробки паперів, вироби з паперу та картону, вироби санітарно-гігієнічного призначення, канцелярські товари.

(Детальніше: тема № 17 електронного підручника для продавців непродовольчих товарів 3 розряду)

 

Асортимент іграшок класифікують за такими основними ознаками: віком дітей, педагогічним призначенням та використаним матеріалом.

(Детальніше: тема № 16 електронного підручника для продавців непродовольчих товарів 3 розряду)

 

Основними ознаками щодо класифікації годинників є: призначення, спосіб експлуатації, джерело енергії, вид індикації, тип коливальної системи, калібр (розмір), каркас механізму, стать і вік споживача, рівень функціональних властивостей.

Музичні товари за характером коливань звуку поділяються на прості (шуми) та музичні; за видом джерела звуку – на струнні: щипкові (гітара, балалайка, мандоліна, домра, арфа, гуслі тощо); смичкові (скрипка повномірна та маломірна, віолончель повномірна та маломірна, контрабас повномірний і маломірний); клавішні (піаніно кабінетні та малогабаритні, рояль кабінетний і концертний); язичкові: гармонь, баян, акордеон, губна гармошка; духові.

(Детальніше: тема № 16 електронного підручника для продавців непродовольчих товарів 3 розряду)

 

За призначенням радіоелектронні товари поділяють на елементи радіоелектронної апаратури і радіоелектронну апаратуру. Елементи радіоапаратури: напівпровідникові прилади (діоди, транзистори, тіристори, фотоелементи, інтегральні мікросхеми тощо).

Радіоапаратура класифікується за наступними ознаками: умовами експлуатації (стаціонарні, переносні, автомобільні); способом живлення (від мережі, автономне, універсальне); особливостями звучання (моно- і стереофонічні); електроакустичними параметрами. Асортимент радіоапаратури включає радіоприймачі, магнітоли, музичні центри, радіокомплекси, тюнери.

Телевізори класифікують за такими ознаками: видом зображення – чорно-білі, кольорові; числом прийнятих стандартів – багатостандартні, мультистандартні і одностандартні; способом обробки електричних сигналів – аналогові, цифро-аналогові й цифрові; видом звукового супроводу – монофонічні і стереофонічні; особливістю використання: стаціонарні, переносні; типом живлення – від мережі, автономні, комбіновані; розміром екрана по діагоналі; форматом зображення – традиційний формат 4/3 і широкоекранний формат 16/9; за способом формування зображення на екрані телевізори бувають кінескопні, рідкокристалічні, в тому числі зі світлодіодним екраном, плазмові панелі і проекційні.

Апаратура для запису і відтворення звуку та зображення включає магнітофони, відеомагнітофони й відеокамери.

За призначенням фото- і кінотовари поділяються на світлочутливі матеріали, фото- і кіноапарати, фото- і кіноприладдя, фотохімічні матеріали, лабораторне і монтажне обладнання, діапроекційну апаратуру та прилади для спостереження. 

(Детальніше: тема № 13 електронного підручника для продавців непродовольчих товарів 3 розряду)