S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Вимоги до якості ювелірних виробів

  

Основні вимоги до якості ювелірних товарів визначено у відпо­відних нормативних документах.

У технічних описах деталізують вимоги до якості кожного виду і підвиду виробів, тобто вказують їх форму та розмір, матеріали, які застосовуються для їх виготовлення, пробу дорогоцінних металів, масу (вагу) та кількість ювелірних вставок, тип огранювання каме­ня та вид закріплення, товщину захисних та захисно-декоративних покриттів, характер обробки.

Модель та конструкція виробів мають відповідати затвердже­ному зразку, технічним умовам або технічним описам, кресленням і технічній документації за малюнком, формою та призначенням.

Вироби з дорогоцінних металів не повинні мати тріщин, вм'я­тин, заусинець, шорохуватості, гострих країв, слідів роботи, под­ряпин на лицевій стороні.

Емалеві покриття на виробах з дорогоцінних металів мають бути рівномірними, надійними, без помітних неозброєним оком про­пусків, просвічуваних місць, подряпин та плям.

Усі деталі повинні бути міцно змонтовані. Декоративне і захис­но-декоративне покриття рівномірне по всій поверхні, без про­пусків, підтікань, тріщин, пористості, відшарування, плям, подря­пин, пухирців та сторонніх включень. Місця спаювання у виробах ретельно заправлені, сліди паяння не повинні бути помітними неозброєним оком.

Художня обробка і форма ювелірних виробів мають відповіда­ти їх призначенню, сучасним естетичним вимогам, забезпечувати зручність користування.