S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Машини та прилади для прасування

 

типи прачок

 

Праски бувають прості, парові і з парогенератором. Праски першого типу майже не випускаються, тому що на них практично немає попиту. Основний модельний ряд багатьох відомих виробників представлений в основному звичайними паровими прасками, які використовуються в побуті. Праски з парогенератором коштують приблизно в п'ять разів дорожче звичайних парових прасок. Їх доцільніше використовувати при великих обсягах роботи (ательє, салони, майстерні, пральні тощо). 

 

 

Праски відрізняються за розміром, потужністю та кількістю функцій, які вони виконують. Електропраски за розмірами класифікуються на дві групи: нормального виконання та малогабаритного. До прасок нормального виконання належать такі типи:

• ПТ – з терморегулятором;

• ПТП – з терморегулятором і паровим зволожувачем;

• ПТПР – з терморегулятором, паровим зволожувачем і розприскувачем води. 

 

                        будова парової праски                          будова праски скарлет

 

 

матеріали для підошви праски

   

У сучасних прасках підошви бувають різними: з нержавіючої сталі, алюмінію або металокераміки (кераміки).

Площа підошви прасок складає 170–190 см2 , маса виробів із алюмінієвою підошвою – 1–2кг, із чавунною – не більше 2,5 кг, із металокерамічною – 1,2–1,5 кг. Потужність прасок ПТП і ПТПР така ж, як у прасок типу ПТ, маса не більше 2 кг ПТМ мають потужність – 0,4 і 0,25 кВт.

Малогабаритні праски з терморегулятором (ПТМ) мають масу не більше 0,8 кг, площа підошви – 90– 120 см2. Праски типу ПТ представлені шістьма типорозмірами, що різняться за потужністю (1 кВт на 220 В; 0,75 кВт на 127 і 220 В) і масою (1,2; 1,6; 2,5 кг). Праски інших типів представлені двома типорозмірами.

Парові характеристики прасок – відпарювання і розбризкування (зволоження) – це постійна подача пару, турбопар, вертикальне відпарювання та спрей (розбризкування).Кількість отворів на підошві праски впливає на якість і комфортність прасування. У хороших прасках їх 50-110.   

 

                            властивості парової праски                        технічні характеристики парової праски

Хороша праска точно підтримує задану температуру. Ділення-підказки для регулювання температури позначені маркерами-крапками або написами:

- одна крапка (або напис «nylon» (синтетика), «silk» (шовк) – режим для легких тканин, які прасують при невеликій температурі: нейлон, шовк, шифон, крепдешин.

- дві крапки (або напис «wool» (шерсть) – температура, відповідна для вовняних і напіввовняних тканин.

- три крапки (або напис «cotton» (бавовна) і «linen» (льон) – режим для роботи з тканинами, що потребують високої температури: бавовняних, лляних, драпу, твіду тощо.

Для того, аби успішно конкурувати на ринку, виробники насичують праски щоразу новішими функціями: протикрапельною системою, автоматичним відключенням від мережі, обертання шнура на 3600, жолобок для ґудзиків, захист від накипу тощо.