S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Телерадіотовари. Радіоелектронна апаратура. Телевізори рідкокристалічні, плазмові

 

Радіоприймачі.

Радіомовлення – це передача звукових програм для одночасного їх приймання великою кількістю слухачів. Воно виконується за допомогою передаючих радіоцентрів й приймається радіоприймачами або іншою радіоприймальною апаратурою. Радіопередавач є первинною ланкою радіомовлення, що призначена для перетворення звукових частот (голосу диктора, музики тощо) та наступної їх передачі в ефір (навколишній повітряний простір).

Другою ланкою радіомовлення є радіоприймач, призначений для приймання радіопрограм, що передаються в ефір, і наступного їх перетворення.

 diapazon zactot  

   

 

Діапазон приймаючих частот характеризує область частот, в межах яких можливо радіоприймання для конкретного виду та моделі радіоприймача. 

                     

    

 

  

Діапазон відтворюючих частот характеризує смугу звукових частот, що відтворюються радіоприймальним пристроєм без перекручування. Чим ширший цей діапазон, тим більш природне звучання пристрою.

Для передачі звукових і мовних повідомлень у системах оповіщення застосовують абонентські гучномовці. Це механічні або електроакустичні пристрої, які служать для перетворення електричного сигналу в звукову хвилю, що поширюється у повітряному середовищі за допомогою рухомої механічної системи – діафрагми. Гучномовці використовуються в системі оповіщення, організації радіотрансляційної мережі та радіовузлів підприємств. Гучномовці поділяють на три типи: настінні, стельові, рупорні.

antenuАнтени. Класифікувати антени можна за безліччю критеріїв. Умовно їх розділяють на зовнішні, супутникові, кімнатні.

Кімнатні призначені для установки безпосередньо в приміщеннях. У зв'язку зі слабкою потужністю прийому сигналу їх рекомендують використовувати тільки в зоні упевненого прийому трансляції (приблизно 30 кілометрів від телецентру або ретранслятора).Кімнатні антени бувають двох видів: стрижневі, рамкові.

Зовнішні антени поділяють на активні та пасивні. Активні продаються в комплекті з підсилювачем потужності і призначені для забезпечення прийому, коли є перешкоди для проходження сигналу. Пасивні прийнятні, якщо телевежа знаходиться на лінії прямої видимості і немає перешкод, що ускладнюють прийом трансляції.

Супутникові, інакше звані параболічними. Супутникова антена для телевізора складається з безпосередньо приймального пристрою і ресивера, яким цей сигнал декодується. Оскільки вона приймає сигнал безпосередньо з супутника, то якість і стійкість телесигналу безпосередньо залежать від розташування антени щодо джерела трансляції (супутника), що необхідно враховувати при її установці.

Супутникові антени мають найстійкіший прийом сигналів, якість зображення, а також число прийнятих каналів, яке можна розширити, підключивши платні пакети. Стабільному прийому супутникової антени можуть перешкодити тільки атмосферні опади – сильний дощ або снігопад.

 

Телевізори.

Телевізори. На сьогодні ринок пропонує покупцеві телевізори з двома типами матриці, кожна з яких має ряд переваг і недоліків.

Рідкокристалічні (LCD / LED) телевізори – це найпоширеніший тип телевізорів, оснащений класичною рідкокристалічною матрицею liquid crystal display (LCD). Даний тип матриці використовується в моніторах, ноутбуках тощо, працює за принципом: рідкі кристали в певний час пропускають світло від світлових ламп чи світодіодів, завдяки чому формується зображення з мільйонів пікселів. LED – це різновид LCD-технології, в якій лампи підсвічування (CCFL) замінили на світлодіоди (LED), що покращило контрастність зображення та яскравість кольорів.

 

     televizor samcung                         perevahu nediliku

 

Плазмові телевізори. Принцип їх роботи оснований на здатності інертного газу під дією електричного розряду випромінювати світло. Матриця такого телевізору складається з величезної кількості комірок, в які закачано інертний газ. Під дією електричного розряду газ розпочинає випромінювати світло. Світло проходить через прозору частину камери та потрапляє на шар люмінофору одного з основних кольорів. Дане світло і формує кінцеве зображення. Оскільки кожна комірка є джерелом світла, додаткової підсвітки не потрібно. Як підсумок, користувач отримає приємне зображення з відмінною контрастністю, максимально можливими кутами огляду та високою якістю відображення динамічних сцен.

Останнім часом багато розмовляють про нову технологію organic light emitting diode (OLED). Нещодавно на ринку з’явились дві моделі телевізорів, що використовують матриці, зроблені на базі ОLED-технології. У цих телевізорах матриця формується з мікроскопічних органічних світлодіодів, які мають здатність випромінювати світло. Матриці такого типу не потребують підсвітки, що дає можливість створювати дисплеї товщиною в декілька міліметрів.