S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Столярні вироби

 

Столярні вироби: віконні, дверні блоки з заповненням, перегородки, панелі. Щитові двері – дерев’яна рамка, заповнена суцільним чи дрібнопустотним заповнювачем і з обох боків облицьована шпоном, фанерою, ДВП.

У більшості випадків сучасні дерев’яні вікна виготовляють з багатошарового клеєного бруса. Він має більшу міцність, кращу стійкість до перепадів температур, меншу гігроскопічність порівняно з натуральною деревиною.

Сучасні дерев’яні вікна конструктивно багато в чому схожі з виробами з пластику. Для їх функціонування застосовується така ж фурнітура, що дозволяє виробляти не тільки поворотне, але і відкидне, поворотно-відкидне відкриття одинарних стулок. Вони також мають кілька ущільнювальних контурів. Для скління дерев’яних вікон використовують не тільки листове скло, але і різного типу склопакети, в тому числі спеціальні, енергозберігаючі. Головна відмінність дерев’яних вікон — це те, що вони можуть мати кілька конструктивних схем у залежності від кількості та типу стулок. Зауважимо, деякі конструкції історично пов’язані з визначеною країною, що послужило причиною їх «народної» класифікації за національною ознакою.

odnoctvolkovi viknarozdilni ctukluspareni stulku

Дверні блоки складаються з дверної коробки та дверного заповнення, тобто дверного полотна з фрамугою та імпостом (який з’єднується з вертикальними брусками коробки і розділяє полотно від фрамуги). Дверні блоки бувають щитові (міжкімнатні); фільончасті (як правило, вхідні); вхідні з оздобленням і прості теслярські; одинарні та подвійні; глухі, напівскляні та світлі.

Дверні блоки можна класифікувати також за:

– матеріалами покриття;

– внутрішнім наповненням;

– способом кріплення скла;

– способом відкривання;

– кількістю стулок;

– заповненням дверного полотна.

dveri 1dveri 2dveri 3dveri 4

               dveri 5  dveri 6 dveri 7