S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Обкладинка

logo comexpert 2

  • Реєстрація

Канцелярські товари: сировина, виробництво

 

Канцелярські товари переважно мають невеликий розмір, відрізняються великим розмаїттям асортименту. Найбільш оптимальною ознакою для групування цих товарів є вихідна сировина. За цією ознакою канцелярські товари поділяють на металеві, дерев'яні, пластмасові, склокерамічні, мастичні.

До металевих канцтоварів відносяться: скріпки, шпильки, кліпси, діркопробивачі, машинки-зшивачі (стиплери) і скоби до них, ножиці, лінійки тощо.

До дерев'яних і пластмасових відносять: лінійки канцелярські, підставки під перекидні календарі чи для письмового приладу, ножі для різання паперів тощо.

Склокераміка в основному використовується для скульптурно-художнього оформлення письмових приладів тощо.

До мастичних виробів відносять: клей, сургуч, фарби штемпельні і ротаторні. Сургуч складається з каніфолі, воску і крейди. Штемпельна фарба – це водний розчин барвника, декстрину, гліцерину й антисептиків.

Технології виготовлення канцелярських виробів різні. Насамперед, це пояснюється різноманітністю матеріалів використовуваних в якості основної сировини для їх виробництва. Левову частку у виробництві канцтоварів займає пластик.

Існує кілька методів виготовлення виробів з термопластичних мас. Основні з них – лиття під тиском, екструзія, вакуумне формування і пневмоформування.

                              vurob z platmasu            vurobu z plastmasu